Inštancie z populárnej stravy

Nízke sacharidy Modest karbid Vysoký obsah karbidu / nízky obsah tuku Neuveriteľne znížený obsah tuku

 • Atkins
 • South Beach front (fáza 1) Flat Tummy
 • Stredomorský
 • Južné pobrežie (fázy 2,3).
 • Zóna DASHBOARD.
 • Pyramídový prehľad potravín.
 • Liečba spôsob života Zmeny.
 • Sphere (administrátor Ornish).
 • Volumetrická kapustová polievka.
 • Profesionálne čistenie.
 • Optifast.

Redukované diéty s karbánmi.

Sacharidy: menej ako 35% celkových tukov.

Sacharidy: menej ako 35% celkových tukov.

Režimy s nízkym obsahom uhľovodíkov sú skutočne tie, ktoré obmedzujú spotrebu sacharidov (obilniny, obilniny, mlieko / jogurt, ovocie, sladkosti, dezerty a škrobová zelenina), pričom umožňujú významnejší príjem zdravých bielkovín a tiež tukových tkanív.

Možné výhody: sýtosť, dramatické krátkodobé spaľovanie tukov, zníženie množstva triglyceridov v krvi Možné Downsides: oveľa vyššia hladina LDL v krvi a celková hladina cholesterolu (Atkins), ťažkosti s dodržiavaním diétneho plánu nad trvajúcou telesnou hmotnosťou spolu s opätovným zavedením uhľohydrátov, s určitými klinickými ochoreniami, nižšou toleranciou na kardiovaskulárne alebo dokonca vytrvalostné úlohy a nižšou spotrebou živín.

 

Môj výber: Režim diét South Seaside Diet, keďže sa v skutočnosti kladie dôraz na výber zdravších výberov zdravých bielkovín a tukových tkanív. Rovnako po období 1 je South Seaside v podstate mierna diéta uhľohydrátov namiesto diétneho režimu s nízkym obsahom cukru.

Mierne uhlohydrátové diétne plány.

Sacharidy: 35 – 50% z celkových tukov.

Sacharidy: 35 - 50% z celkových tukov.

Modré uhľohydrátové diéty sú naozaj dobrý kompromis pre tých z vás, ktorí majú radi zdravé a vyvážené tuky a bielkovinové jedlá, ale stále si želajú dodatočné sacharidy, ako sú povolené na znížené hladiny uhľohydrátových diét. Oveľa lepšie plány kladú dôraz na rastlinné tuky, na štíhlejšie bielkovinové zdroje, ako aj na ryby, ako aj na menej spracované / vyššie karbohydráty vlákien.

Realizovateľné výhody: zdravé a vyvážené srdce, lepšie podávanie cukrovky typu 2, príjemné potraviny, ktoré vzorkujú dobré Možné nevýhody: nesmie spôsobiť stratu hmotnosti, ak spotreba kalórií zostáva vyššia.

Môj výber: diéty v stredomorskom štýle

Z tejto kategórie spadajú všetky krajiny, ktoré sa nachádzajú v oblasti Stredozemného mora. Mnohí jednotlivci blogu o efektívnych spôsoboch, ako dodržiavať program konzumácie stredomorského typu. Tu je vlastne len málo informácií: WebMD klinike majonézy, ako aj Walter Willett „Jedzte, konzumujte a buďte skutočne zdraví”.

Môj výber: diéty v stredomorskom štýle

 

Vyššie dietezy s obsahom karbohydrátov a nízkych tukov.

Sacharidy: viac ako päťdesiat percent z celkových kalórií.

Nadbytočný tuk: menej ako alebo dokonca identický s 35% kompletnými tukami s dôrazom na znížený príjem nasýtených tukov a cholesterolu.