Diétne plány – ktorá z nich je pre vás skutočne ideálna?

 

Túžite chudnúť, ale aký diétny režim by ste mali dodržiavať? Existuje veľa diétnych režimov, ktoré môžu ľahko držať strata hmotnosti. Akýkoľvek typ stravovacieho programu, ktorý vedie k tomu, že budete jesť menej tukov v porovnaní s tebou, sa chystáte spustiť účinnú stratu hmotnosti. Hovorí to, že práve to, čo konzumujete, je veľmi dôležité vo vzťahu k plneniu živín a zároveň zabezpečuje wellness a znižuje nebezpečenstvo ochorenia. Niektoré diéty sú v skutočnosti oveľa lepšie v porovnaní s ostatnými, ktoré pomáhajú dosiahnuť všetky ciele.

MyNetDiary vás podporuje, aby ste našli najideálnejšiu stravu, ktorá vám pomôže

MyNetDiary vás podporuje, aby ste našli najideálnejšiu stravu, ktorá vám pomôže

Môžete ľahko prispôsobiť ciele v oblasti výživy tak, ako chcete. Naše nedoplatky pre výživné látky a tuky sú priamo od inštitútu z medicínskeho stravovacieho schválenia spotreby (DRIs). Viac informácií o účinných spôsoboch individualizácie cieľov živín nájdete v časti „Potraviny, ktoré vyhovujú požiadavkám na výživu”.

Potom uspokojte svoje odporúčanie, ak ste skutočne dostali odporúčanie, aby ste dodržali konkrétne náročné plánovanie zo strany poskytovateľa zdravotnej a wellness služieb. Alebo pokračujte v čítaní ukazovateľov o tom, ako vybrať diétny režim.
Odporúčanie 1: Dosah

Ak chcete zabrániť alergii na jedlo, vyberte si strave, ktorá pozostáva z výberu z ovocných produktov, zeleniny, strukovín (sušené fazule / hrášok), celých zŕn, orechov / semien a bielkovín (mimo stvorenia a / alebo vegetácie).

Ukazovateľ 2: Trvalé spaľovanie tukov

Ukazovateľ 2: Trvalé spaľovanie tukov

Vyberte program, ktorý vám umožní postupne znižovať výkon, zaistiť, že máte energiu, môžete sa sústrediť, rovnako ako vykonávať nie skúsenosti hnusný alebo príliš hladný. Zvyčajne uznávané bezpečné zníženie hmotnosti je asi 1-2 libier za týždeň. Ak ste bližšie k objektívnej telesnej hmotnosti, môže byť správne pomalé zníženie telesnej hmotnosti.
Odporúčanie 3: Bezpečnosť a ochrana

Uistite sa, že váš diétny plán je skutočne bezpečný pre váš zdravotný problém. Ak si nie ste istý, obráťte sa na svojho lekára.
Odporúčanie 4: Dlhodobé

Vyberte si program, ktorý môžete dlhodobo sledovať – ​​ten, ktorý motivuje výbery výživných jedál, ktoré sú ekonomické a dostupné.
Ukazovateľ 5: Poznajte svoj vkus

Vyber si diétu, ktorá obsahuje jedlá, ktoré si vychutnáte. Ak sa rozhodnete pre diétny režim s potravinami, ktoré odmietate, bude vás to zhoršovať

 

Vyber si diétu, ktorá obsahuje jedlá, ktoré si vychutnáte. Ak sa rozhodnete pre diétny režim s potravinami, ktoré odmietate, bude vás to zhoršovať

Ukazovateľ 6: Pomoc

Akú sumu z podpory musíte splniť svoje ciele? Napísané diéty ako aj publikácie ponúkajú informácie, recepty a menu, no rozhodne určite nebudú poskytovať spoločenskú alebo obojsmernú komunikáciu s inými, ktoré majú rovnaké ciele. Ak chcete zodpovedať a získať podporu aj od ostatných, vyberte si program, ktorý zahŕňa hodiny a / alebo on-line chatovanie / fóra / tímy.
Zisťovanie druhov režimov stravovania

Existuje skutočne veľa diétnych režimov, ktoré sa dajú vylúčiť, ale väčšina z nich určite príde do štyroch skupín: nízke sacharidy, mierne karbamidy, vyššie sacharidy a veľmi znížený obsah tukov (pôdy, diéty na upratovanie, diétne režimy. Vykonajte pochopiť, aký druh režimu stravy dávate prednosť?